DAİWA CROSSFİRE 3 OLTA MAKİNESİ 4000
DAİWA CROSSFİRE 3 OLTA MAKİNESİ 4000

Daiwa Crossfire 3Bi Olta Makinesi 4000

Marka : Daiwa
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Barkod : 043178939680

Daiwa Crossfire 3Bi Olta Makinesi 4000

-Pek çok olta makinesinin zayıf, Daiwa olta makinelerinin ise en kuvvetli noktası olan ve balık avı esnasında avcı balıkları tasmalamak için kullanılan kolun geri dönmesini engelleyen İnfinite Anti-Reverse sistemde yanlızca yüksek kaliteli çelik malzemeler kullanılır.

-Surf ve spin tarzı avlarda balık yeminizi fırlatırken olta misinasının kafadan boşalırken boşluksuz bir şekilde boşalmasını sağlayan Abs Anti-Backlash sistem aynı zamanda suni yemlerinizin daha uzun mesafelere ulaşmasını sağlar. Olta misinanın olta makinesinden boşalması genellikle büyük sipiraller şeklindedir. Misinanın kıvrılmasını önlemenin en iyi yolu makarayı olabildiğince büyük yapmaktır. İşte Daiwa makinelerde bulunan uca doğru genişleyen büyük makara misinanın makaradan düzenli boşalmasını sağlar ve misinanın kıvrılmasını önler. Bu sayede daha uzun mesafelere atış yapabilme imkanı sağlanmış olur.

-Daiwa tarafından geliştirilen olta misinasının kıvrılmasını önleyen bu patentli teknoloji sayesinde atış esnasında ,ister ip misina kullanın ister flourocarbon misina, misina olta makinenizden kıvrılmadan boşalır. Twist Buster misinanın kıvrılmasını engellemenin yanı sıra misina yatağı ve misina arasındaki sürtünmenin de azalmasını sağlar.

-Dijital tasarımın ürünü olan özel dişli yapısı, Digigear teknolojisi ile üretilmiştir. -Alüminyum kafa ve paslanmaz çelik vidaları sayesinde uzun ömürlü bir makaradır.

-Gyro Spin teknolojisi sayesinde kafa spinlerini düzenler, gereksiz ip kopmalarını engeller.

-Rüzgarlı havalarda atışların etkilenmemesini sağlayan Locomotive Levelwind Özelliğine sahiptir.

-Grafit yapısı sayesinde oldukça hafiftir ve pratik bir kullanım sağlar.

-Hedef:Her türlü at çek avlarınızda kullanabileceğiniz spin bir makaradır.

Model

Rulman

Kalama

Devir

Kapasite (mm/m)

Ağırlık (g)

CF20003BI

3+1

Önden

5,3:1

-

-

CF25003BI

3+1

Önden

5,3:1

-

-

CF30003BI

3+1

Önden

5,3:1

-

-

CF40003BI

3+1

Önden

5,3:1

-

-

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR