DAİWA SHORECAST SURF MAKİNE 5000 B
DAİWA SHORECAST SURF MAKİNE 5000 B

Daiwa Shorecast Surf Makine 5000 B

Marka : Daiwa
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Barkod : 3660393233668

Daiwa Shorecast Surf Makine 5000 B

-Pek çok olta makinesinin zayıf, Daiwa olta makinelerinin  ise en kuvvetli noktası olan ve balık avı esnasında avcı balıkları tasmalamak için kullanılan kolun geri dönmesini engelleyen İnfinite Anti-Reverse sistemde yanlızca yüksek kaliteli çelik malzemeler kullanılır.

-Surf ve spin tarzı avlarda balık yeminizi fırlatırken olta misinasının kafadan boşalırken boşluksuz bir şekilde boşalmasını sağlayan Abs Anti-Backlash sistem aynı zamanda suni yemlerinizin daha uzun mesafelere ulaşmasını sağlar. Olta misinanın olta makinesinden boşalması genellikle büyük sipiraller şeklindedir. Misinanın kıvrılmasını önlemenin en iyi yolu makarayı olabildiğince büyük yapmaktır. İşte Daiwa makinelerde bulunan uca doğru genişleyen büyük makara misinanın makaradan düzenli boşalmasını sağlar ve misinanın kıvrılmasını önler. Bu sayede daha uzun mesafelere atış yapabilme imkanı sağlanmış olur.

-Alüminyum kafa ve paslanmaz çelik vidaları sayesinde uzun ömürlü bir makaradır.

-Olta makinesinin kapesitesinden daha büyük balıkları avlayabilmesini sağlayan, daha fazla güç üretmeye yarayan WormShaft özelliğine sahiptir.

-Hedef:Kıyıdan sazan ve yayın avı için idealdir.

 

Model

Rulman

Kalama

Devir

Kapasite (mm/m)

Ağırlık (g)

SHO5000B

1+1

Önden

4,1:1

0.35/370

570

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR