DAİWA EXCELER HA OLTA MAKİNESİ 4000 HA
DAİWA EXCELER HA OLTA MAKİNESİ 4000 HA

Daiwa Exceler Ha Olta Makinesi 4000 Ha

Marka : Daiwa
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Barkod : 043178126172

Daiwa Exceler Ha Olta Makinesi 4000 Ha

Aluminyum gövdeye sahiptir.

-Pek çok olta makinesinin zayıf, Daiwa olta makinelerinin ise en kuvvetli noktası olan ve balık avı esnasında avcı balıkları tasmalamak için kullanılan kolun geri dönmesini engelleyen İnfinite Anti-Reverse sistemde yanlızca yüksek kaliteli çelik malzemeler kullanılır.

-Surf ve spin tarzı avlarda balık yeminizi fırlatırken olta misinasının kafadan boşalırken boşluksuz bir şekilde boşalmasını sağlayan Abs Anti-Backlash sistem aynı zamanda suni yemlerinizin daha uzun mesafelere ulaşmasını sağlar. Olta misinanın olta makinesinden boşalması genellikle büyük sipiraller şeklindedir. Misinanın kıvrılmasını önlemenin en iyi yolu makarayı olabildiğince büyük yapmaktır. İşte Daiwa makinelerde bulunan uca doğru genişleyen büyük makara misinanın makaradan düzenli boşalmasını sağlar ve misinanın kıvrılmasını önler. Bu sayede daha uzun mesafelere atış yapabilme imkanı sağlanmış olur.

-Daiwa tarafından geliştirilen olta misinasının kıvrılmasını önleyen bu patentli teknoloji sayesinde atış esnasında ,ister ip misina kullanın ister flourocarbon misina, misina olta makinenizden kıvrılmadan boşalır. Twister Buster 2 misinanın kıvrılmasını engellemenin yanı sıra misina yatağı ve misina arasındaki sürtünmenin de azalmasını sağlar.

-Dijital tasarımın ürünü olan özel dişli yapısı, Digigear II teknolojisi ile üretilmiştir. -Alüminyum kafa ve paslanmaz çelik vidaları sayesinde uzun ömürlü bir makaradır.

-Ultimate Turnuva Drag sistemi ile sessiz salınımı sağlar.

-Tuzlu suya dayanıklı özel CRBB bilya kullanılmıştır.

-Hem tuzlu hem tatlı su kullanımına uygundur. -Yüksek performanslı teflon kaplama ve paslanmaz çelikten üretilmiş özel pullara sahiptir.

-Özel bariyer sistemi sayesinde rotor içine su geçirmez.

-Oil Seal teknolojisi sayesinde gövde dış etkenlere karşı koruma altındadır.

-Kafa üzerinde bulunan hava kanalları tur hızını ve sarım kolaylığını arttırmaktadır.

-Hedef:Her türlü at çek avlarınızda kullanabileceğiniz spin bir makaradır.

Model

Rulman

Kalama

Devir

Kapasite (mm/m)

Ağırlık (g)

EX4000HA

4+1

Önden

5,7:1

0.30/270

380

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR