DAİWA CORMORAN SPİN TAKIM 1
DAİWA CORMORAN SPİN TAKIM 1

Daiwa Cormoran Spin Takım 1

Marka : Daiwa
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Barkod : 4704853825374

Daiwa Cormoran Spin Takım 1

Surf ve spin tarzı avlarda balık yeminizi fırlatırken olta misinasının kafadan boşalırken boşluksuz bir şekilde boşalmasını sağlayan Abs Anti-Backlash sistem aynı zamanda suni yemlerinizin daha uzun mesafelere ulaşmasını sağlar. Olta misinanın olta makinesinden boşalması genellikle büyük sipiraller şeklindedir. Misinanın kıvrılmasını önlemenin en iyi yolu makarayı olabildiğince büyük yapmaktır. İşte Daiwa makinelerde bulunan uca doğru genişleyen büyük makara misinanın makaradan düzenli boşalmasını sağlar ve misinanın kıvrılmasını önler. Bu sayede daha uzun mesafelere atış yapabilme imkanı sağlanmış olur.

-Daiwa tarafından geliştirilen olta misinasının kıvrılmasını önleyen bu patentli teknoloji sayesinde atış esnasında ,ister ip misina kullanın ister flourocarbon misina, misina olta makinenizden kıvrılmadan boşalır. Twister Buster misinanın kıvrılmasını engellemenin yanı sıra misina yatağı ve misina arasındaki sürtünmenin de azalmasını sağlar.

-Grafit yapısı sayesinde oldukça hafiftir ve pratik bir kullanım sağlar.

-Ters konik kafa yapısı sayesinde düğümlenmenin önüne geçer.

-Hedef:Hafif yemli at çek avları için ideal bir üründür.

Model

Rulman

Kalama

Devir

Kapasite (mm/m)

Ağırlık (g)

TF2000S

2+1

Önden

5,1:1

0.28/100

215

-Katı Eva sap kavrama kolaylığı sağlamasının yanında dayanıklı ve çevreye dost bir üründür.

-Yüksek yoğunluklu cam kompozit yapısı sayesinde aşınmalara ve güneşin olumsuz etkilerine karşı korunaklıdır.

-Titanyum kılavuzlar oldukça hafif ve dış etkenlere karşı son derece korunaklıdır. -Tatlı ve tuzlu su kullanımına uygundur.

-Tekneden yapılan avlar için uygun bir kamıştır.

Model                 Boy (cm)      Kapalı Boy (cm)      Atar (gr)      Parça Sayısı      Ağırlık (gr)      Halka Sayısı

24-025210              210                    109                      10-30                 2                         155            5

PRO  BRAİD

Örgü misina denilince akla ilk gelen markalardan olan Berkley'in profesyonel derece ürünü.Dynema liflerden örme teknolojisiyle üretilen bu misina kullanıcısına sağlam bir halat güveni vermektedir.135 metrelik makaralarda satılan yeşil renkli bu ürün ince yapısı ve yüksek çeker değeri sayesinde profesyonel düzeyli balıkçıların vazgeçilmez ekipmanı haline gelmiştir.

10 LB ve 15 LB çeker seçenekleri mevcuttur.

MADE İN USA 

YM-3004 NO:6 ÇEKER DEĞERİ 25 KG

PAKETTE 10 ADET BULUNMAKTADIR

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR