DAİWA CAPRİCORN J JİG MAKİNESİ 4500 J
DAİWA CAPRİCORN J JİG MAKİNESİ 4500 J

Daiwa Capricorn J Jig Makinesi 4500 J

Marka : Daiwa
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Barkod : 043178090954

Daiwa Capricorn J Jig Makinesi 4500 J

-Pek çok olta makinesinin zayıf, Daiwa olta makinelerinin  ise en kuvvetli noktası olan ve balık avı esnasında avcı balıkları tasmalamak için kullanılan kolun geri dönmesini engelleyen İnfinite Anti-Reverse sistemde yanlızca yüksek kaliteli çelik malzemeler kullanılır.

-Surf ve spin tarzı avlarda balık yeminizi fırlatırken olta misinasının kafadan boşalırken boşluksuz bir şekilde boşalmasını sağlayan Abs Anti-Backlash sistem aynı zamanda suni yemlerinizin daha uzun mesafelere ulaşmasını sağlar. Olta misinanın olta makinesinden boşalması genellikle büyük sipiraller şeklindedir. Misinanın kıvrılmasını önlemenin en iyi yolu makarayı olabildiğince büyük yapmaktır. İşte Daiwa makinelerde bulunan uca doğru genişleyen büyük makara misinanın makaradan düzenli boşalmasını sağlar ve misinanın kıvrılmasını önler. Bu sayede daha uzun mesafelere atış yapabilme imkanı sağlanmış olur.

-Daiwa tarafından geliştirilen olta misinasının kıvrılmasını önleyen bu  patentli teknoloji sayesinde atış esnasında ,ister ip misina kullanın ister flourocarbon misina, misina olta makinenizden kıvrılmadan boşalır. Twister Buster 2 misinanın kıvrılmasını engellemenin yanı sıra misina yatağı ve misina arasındaki sürtünmenin de azalmasını sağlar.

-Alüminyum kafa ve paslanmaz çelik vidaları sayesinde uzun ömürlü bir makaradır.

-Oil Seal teknolojisi sayesinde gövde dış etkenlere karşı koruma altındadır.

-Yedek kafa paket içerisinde mevcuttur.

-Hedef:Derin deniz ve jig avları için ideal bir üründür.

 

Model

Rulman

Kalama

Devir

Kapasite (mm/m)

Ağırlık (g)

CA4500J

5+1

Önden

4,8:1

0.35/315

470

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR